FORUM DOBRYCH PRAKTYK 

 

Nowa formuła podczas Advanced Threat Summit, polegająca na interaktywnych dyskusjach z wybranymi uczestnikami. Skierowana przede wszystkim dla ok. 8-10 CSO/CISO/Security Managerów z dużych przedsiębiorstw i instytucji. Planowane są ok. 40-60 minutowe dyskusje, będące uzupełnieniem do agendy głównej (planowane są zarówno w przeddzień konferencji oraz przez 2 dni trwania ATS).

CZYM JEST FORUM DOBRYCH PRAKTYK?

UCZESTNIK

Uczestnik pełni rolę nie tylko słuchacza, ale także aktywnego uczestnika dyskusji

MODERATORZY

Moderatorami Forum Dobrych Praktyk są przedstawiciele firm Partnerskich

TEMATYKA

Tematy poszczególnych spotkań są proponowane przez organizatorów, natomiast spośród pytań zgłaszanych przez uczestników wszyscy obecni na danym Forum wybierają te, które cieszą się największym zainteresowaniem

UDZIAŁ

Do udziału w Forum zapraszani są nie tylko uczestnicy konferencji ale także wybrani CSO/CISO/Security Managerowie z wybranych przedsiębiorstw i instytucji.

REJESTRACJA

Zorganizowana zostanie osobna rejestracja do udziału w Forach dobrych Praktyk

UDZIAŁ

Do udziału w Forum zapraszani są nie tylko uczestnicy konferencji ale także wybrani CSO/CISO/Security Managerowie z wybranych przedsiębiorstw i instytucji.

INTERAKTYWNOŚĆ

Każdy uczestnik powinien podzielić się swoimi doświadczeniami, jak również wskazać te kwestie i pytania, na które chciałby otrzymać odpowiedzi od moderatora i innych uczestników

Dane osobowe

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o., Rondo ONZ 1 Str, Warsaw, Poland
Specjalizujemy się w kompleksowym programie realizacji wydarzeń, które są efektywnym sposobem budowania relacji z potencjalnymi klientami.

KONTAKT

Weronika Warpas

© 2024 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.