Dynacon

Dynacon to wiodący lider na rynku cyberbezpieczeństwa przemysłowego, w szczególności dla sektorów: energetycznego, chemicznego, paliwowego, transportu, zaopatrzenia w wodę pitną i jej dystrybucję, ochrony zdrowia, przemysłu spożywczego, infrastruktury cyfrowej a także programowania i komunikacji systemów OT.

Dynacon jako pierwsza firma z obszaru komunikacji i bezpieczeństwa przemysłowych systemów sterowania OT podpisała trójporozumienie z Ministrem Cyfryzacji i Dyrektorem NASK o przystąpieniu do rządowego programu WSPÓŁPRACY W CYBERBEZPIECZEŃSTWIE.

Firma Dynacon uczestniczy w rządowym projekcie budowy systemu Certyfikacji Cyberbezpieczeństwa, poddając swoje produkty i usługi, jako jedni z pierwszych w Polsce, certyfikacji w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Dynacon jest partnerem światowej klasy renomowanych producentów automatyki przemysłowej. Jako jedna z dziesięciu firm w Europie, została uhonorowana tytułem najlepszego dostawcy rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa w 2023 roku.

Od wielu lat firma jest liderem z zakresu najnowszych technologii w obszarze cyberbezpieczeństwa przemysłowego. Zapewnia także liczne rozwiązania w zakresie cyberbezpieczeństwa i technologii łączności w przemyśle.

Dynacon oferuje unikalne rozwiązania IDCS-AIN, specjalnie zaprojektowane do zarządzania i zabezpieczania sieci komunikacyjnych w przemysłowych systemach sterowania i środowiskach IT/OT.

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o., Rondo ONZ 1 Str, Warsaw, Poland
Specjalizujemy się w kompleksowym programie realizacji wydarzeń, które są efektywnym sposobem budowania relacji z potencjalnymi klientami.

KONTAKT

Weronika Warpas

© 2024 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.