HSBC

HSBC jest jedną z największych instytucji finansowych na świecie. Jako wiodący międzynarodowy bank, HSBC świadczy usługi dla ponad 40 milionów klientów w 63 krajach.

HSBC Technology Poland to strategiczne centrum technologiczne, które opracowuje i wdraża jedne z najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych technologii, aby uczynić bankowość łatwiejszą i bezpieczniejszą.

W HSBC Technology Poland funkcjonuje Center of Excellence w obszarze Cyberbezpieczeństwa, gdzie pracują specjaliści z wielu obszarów:

  • zespół ds. Operacji monitoruje infrastrukturę HSBC, wykrywając i reagując na zagrożenia aktywów HSBC na całym świecie
  • zespół ds. Technologii odpowiedzialny jest za projektowanie, wdrażanie i obsługę wszystkich rozwiązań stosowanych w banku
  • zespół ds. Ryzyka zajmuje się analizą ryzyka oraz kontrolami w obszarze cyberbezpieczeństwa

Poza tymi zespołami mamy bardzo wielu specjalistów zajmujących się innymi obszarami, takimi jak testy penetracyjne, testy w obszarze social engineering, zarządzanie podatnościami, podnoszenie świadomości bezpieczeństwa oraz wiele innych.

HSBC Technology Poland jest częścią HSBC Service Delivery (Polska).

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o., Rondo ONZ 1 Str, Warsaw, Poland
Specjalizujemy się w kompleksowym programie realizacji wydarzeń, które są efektywnym sposobem budowania relacji z potencjalnymi klientami.

KONTAKT

Weronika Warpas