LABYRINTH

LABYRINTH to zespół doświadczonych inżynierów cyberbezpieczeństwa i testerów penetracyjnych, który specjalizuje się w opracowywaniu rozwiązań do wczesnego wykrywania i zapobiegania cyberzagrożeniom.

Techniki decepcji zapewniają atakującym zasadniczą przewagę nad obrońcami, którzy nie są w stanie przewidzieć kolejnego ruchu napastników.

Aby temu przeciwdziałać, nasza firma opracowała platformę Labyrinth Deception. Skuteczność platformy jest osiągana poprzez symulację szerokiego zakresu rzeczywistych usług (poczta, aplikacje internetowe, itp.) oraz typowych podatności, które czynią te usługi atrakcyjnymi dla atakujących. Dodatkowo, system naśladuje połączenia sieciowe użytkownika oraz wszelkiego rodzaju wabiki (pliki, linki, klucze ssh, itp.), aby zwiększyć prawdopodobieństwo dostania się atakującego do symulowanych usług.

NASZĄ WIZJĄ jest przesunięcie układu sił na korzyść obrońców.

NASZĄ MISJĄ jest dostarczenie wszelkiego rodzaju organizacjom prostego i wydajnego narzędzia do jak najwcześniejszego wykrywania napastników wewnątrz sieci korporacyjnej.

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o., Rondo ONZ 1 Str, Warsaw, Poland
Specjalizujemy się w kompleksowym programie realizacji wydarzeń, które są efektywnym sposobem budowania relacji z potencjalnymi klientami.

KONTAKT

Weronika Warpas

© 2024 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.