Microsoft

Microsoft napędza cyfrową transformację w erze inteligentnej chmury (Intelligent Cloud) oraz inteligentnych urządzeń (Intelligent Edge). Misją firmy jest umożliwianie każdej osobie i organizacji na świecie, by osiągały więcej. Aspiracją firmy w Polsce jest przyczynianie się do powstania Polskiej Doliny Cyfrowej, w której technologia pozwala akcelerować rozwój polskich przedsiębiorstw i organizacji.
Dzięki mocy chmury i AI, zintegrowane podejście Microsoft pozwala myśleć holistycznie o bezpieczeństwie i rozwiązywać najtrudniejsze wyzwania. Nasi klienci korzystają z potężnej sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego oraz potencjału chmury, aby chronić swoje urządzenia, zabezpieczać tożsamość, wykrywać zagrożenia, bezpiecznie współpracować i dbać o zgodność z przepisami w różnych chmurach, platformach, aplikacjach i urządzeniach.
Microsoft dąży do tego, by w ramach długoterminowej inwestycji podnosić kwalifikacje, wzmocnić lokalne partnerstwa, a także zapewnić wsparcie transformacji cyfrowej oraz dostęp do technologii chmury i powstanie nowego regionu data center Microsoft w Polsce. Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W Polsce Microsoft jest reprezentowany przez blisko 500 menedżerów i specjalistów, którzy na co dzień wspierają klientów i partnerów firmy w cyfrowej transformacji.

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o., Rondo ONZ 1 Str, Warsaw, Poland
Specjalizujemy się w kompleksowym programie realizacji wydarzeń, które są efektywnym sposobem budowania relacji z potencjalnymi klientami.

KONTAKT

Weronika Warpas