NTT DATA

NTT DATA to globalny dostawca usług IT o wartości 30 mld USD. Jesteśmy wiodącą firmą w dziedzinie infrastruktury i usług IT, obsługującą 65% firm z listy Fortune Global 500 i 80% firm z listy Fortune Global 100.

Cyberbezpieczeństwo to jedna z naszych wiodących kompetencji. Nasz zespół liczy ponad 2000 wyszkolonych i doświadczonych inżynierów. Dotychczas przeprowadziliśmy 15 tys. szkoleń dla klientów w 57 krajach, przeanalizowaliśmy ponad 6,2 mld ataków, a rocznie eliminujemy 2 mld zagrożeń.

Zapewniamy konsulting i pomoc w wyborze narzędzi oraz wdrożenie skutecznej i dopasowanej do potrzeb polityki cyberbezpieczeństwa. Jako globalny integrator współpracujemy z dostawcami najlepszych uznanych technologii pokrywających szeroki zakres potrzeb w tym obszarze.

Nasze kompetencje i kompleksowość oferowanych rozwiązań docenili międzynarodowi giganci, dla których bezpieczeństwo i ciągłość działania ma szczególne znaczenie, jak SCG Chemicals czy Bayer. Dowiedz się więcej na www.wybierznttdata.pl.

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o., Rondo ONZ 1 Str, Warsaw, Poland
Specjalizujemy się w kompleksowym programie realizacji wydarzeń, które są efektywnym sposobem budowania relacji z potencjalnymi klientami.

KONTAKT

Weronika Warpas