Omnilogy

Omnilogy zapewnia bezpieczeństwo, wydajność oraz niezawodność systemów IT.

Pomagamy klientom w budowaniu, testowaniu i ciągłym doskonaleniu integralności technologicznej i operacyjnej ich organizacji.

Działamy w obszarze cybersecurity, monitoringu, obserwowalności, testowania, audytów - tworząc i wdrażając strategie, dostarczając i implementując najlepsze na rynku rozwiązania w obszarze DevSecOps oraz SRE (Site Reliability Engineering).

Specjalizujemy się w budowaniu obserwowalności dla hybrydowych środowisk łącząc świat legacy ze światem chmury prywatnej i publicznej. Wykrywamy anomalie w oparciu o logi, trace-y, metryki oraz zdarzenia Kubernetes. Analizujemy je za pomocą sztucznej inteligencji, aby w sposób automatyczny podnosić efektywność i dostępność aplikacji i infrastruktury.

Omnilogy reprezentuje w Polsce dostawców zaawansowanych produktów z obszaru obserwowalności i security takich jak Dynatrace oraz Keysight (zarządzanie bezpieczeństwem sieci).

Strona www: https://omnilogy.pl/

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o., Rondo ONZ 1 Str, Warsaw, Poland
Specjalizujemy się w kompleksowym programie realizacji wydarzeń, które są efektywnym sposobem budowania relacji z potencjalnymi klientami.

KONTAKT

Weronika Warpas