Palo Alto Networks

Palo Alto Networks jest światowym liderem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Wprowadzamy innowacje, aby wyprzedzać cyberzagrożenia, dzięki czemu organizacje mogą bezpiecznie korzystać z najnowszych technologii. Zapewniamy cyberbezpieczeństwo nowej generacji tysiącom klientów – na całym świecie i we wszystkich sektorach gospodarki. Oferowane przez nas najlepsze w swojej klasie platformy i usługi bezpieczeństwa informatycznego są wspierane przez nasze wiodące w branży zasoby danych o zagrożeniach, a efektywność rozwiązań wzmacnia ich automatyzacja. Niezależnie od tego, czy pomagamy wdrożyć nasze produkty w ramach strategii Zero Trust Enterprise, reagować na incydenty związane z bezpieczeństwem, czy współpracujemy z ekosystemem światowej klasy partnerów w celu zapewnienia naszym Klientom najlepszych wyników w zakresie bezpieczeństwa, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby każdy dzień był bardziej bezpieczny niż poprzedni. To właśnie sprawia, że nasi Klienci wybierają nas jako swojego zaufanego partnera ds. cyberbezpieczeństwa.

W Palo Alto Networks dążymy do tego, aby na rzecz naszej misji pracowali najlepsi specjaliści w branży. Jesteśmy dumni z faktu, że nasza firma jest preferowanym miejscem pracy w branży cyberbezpieczeństwa, wyróżnionym w rankingach „Most Loved Workplaces” (Newsweek, 2021), „Best Companies for Diversity” (Comparably, 2021) oraz „HRC Best Places for LGBTQ Equality” (2022). Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.paloaltonetworks.com.

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o., Rondo ONZ 1 Str, Warsaw, Poland
Specjalizujemy się w kompleksowym programie realizacji wydarzeń, które są efektywnym sposobem budowania relacji z potencjalnymi klientami.

KONTAKT

Weronika Warpas

© 2024 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.