Prianto

Grupa Prianto to wiodący europejski dystrybutor rozwiązań informatycznych oraz bezpieczeństwa cybernetycznego z centralą w Monachium. Firma działa od 2009 roku i obecnie ma swoje oddziały w Wielkiej Brytanii, Austrii i Szwajcarii, krajach Beneluksu, Francji, Czechach, Słowacji, Rumunii, Turcji, na Węgrzech a także USA i w Kanadzie. Polski oddział Prianto (obecnie Prianto Polska Sp. z o.o.) działa od 2014 roku a od 2020 roku firma poszerzyła działalność w oparciu o przejęcie lokalnego dystrybutora Vemi, specjalizującego się w rozwiązaniach z obszaru bezpieczeństwa cybernetycznego.
Prianto Polska dostarcza szerokie spektrum rozwiązań dla niemal wszystkich segmentów rynku i dystrubuuje rozwiązania m.in. takich firm jak FireMon, Fox-IT, LogPoint, Quest/OneIdenity, Pentera, TeamViewer, Sealpath, SolarWinds i wiele innych. Więcej informacji na www.prianto.pl.

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o., Rondo ONZ 1 Str, Warsaw, Poland
Specjalizujemy się w kompleksowym programie realizacji wydarzeń, które są efektywnym sposobem budowania relacji z potencjalnymi klientami.

KONTAKT

Weronika Warpas

© 2024 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.