Secawa

Działamy w obszarze cyberbezpieczeństwa specjalizując się w usługach związanych z Security Awareness (świadomość bezpieczeństwa). Naszą misją jest budowanie kultury bezpieczeństwa na wszystkich szczeblach organizacji. Uświadamiamy pracowników i rozwijamy ich kompetencje w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz czyhających zagrożeń – zarówno w ich życiu biznesowym jak i prywatnym. W 2019 roku opracowaliśmy Praktyczny Trening Antyphishingowy – trening, który w praktyczny sposób buduje nawyki oraz umiejętności pracowników, trwale wzmacniając ich realną odporność na ataki hakerskie. Naszym celem jest uświadomienie firmom jak istotną rolę w zabezpieczeniach organizacji odgrywa każdy z pracowników oraz jakie ryzyko niesie pozostawienie go bez odpowiedniego oręża na froncie cyberwojny.

Na blogu oraz w social mediach dzielimy się wiedzą z zakresu cyberbezpieczeństwa i zagrożeń, wyjaśniamy trudne zagadnienia w prosty sposób, tak aby pomóc jak najszerszemu gronu Internautów. Po więcej informacji zapraszamy na stronę https://www.secawa.com/ oraz na nasze profile na LinkedIn, twitterze i facebooku.

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o., Rondo ONZ 1 Str, Warsaw, Poland
Specjalizujemy się w kompleksowym programie realizacji wydarzeń, które są efektywnym sposobem budowania relacji z potencjalnymi klientami.

KONTAKT

Weronika Warpas

© 2024 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.