Snyk

Snyk to platforma zapewnienia bezpieczeństwa aplikacji, która pomaga zespołom developerskim znajdować, priorytetyzować i naprawiać luki w zabezpieczeniach w kodzie własnym, używanych pakietach open source, obrazach kontenerowych i konfiguracjach infrastruktury jako kodu.

Snyk integruje się bezpośrednio z narzędziami do rozwoju aplikacji, workflow i narzędziami do automatyzacji procesów. Wykorzystuje rozbudowaną bazę danych podatności, aby zapewnić dokładne i aktualne wyniki skanowania.

Organizacjom objętym wymogami regulacyjnymi Snyk oferuje możliwości, które mogą przyczynić się do zwiększenia operacyjnej odporności cyfrowej – co jest kluczowym obszarem zainteresowania proponowanych przepisów, takich jak DORA. Funkcje takie jak automatyzacja, współpraca, raportowanie, a także kompleksowe możliwości dokumentowania i raportowania incydentów mogą pomóc w wysiłkach związanych z zapewnieniem zgodności.

Snyk cieszy się zaufaniem wielu dużych przedsiębiorstw, w tym członków listy Fortune 500.

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o., Rondo ONZ 1 Str, Warsaw, Poland
Specjalizujemy się w kompleksowym programie realizacji wydarzeń, które są efektywnym sposobem budowania relacji z potencjalnymi klientami.

KONTAKT

Weronika Warpas