TeamViewer

Firma powstała w 2005 roku i od tego czasu TeamViewer zajmuje się rozwojem technologii opartych na pracy w chmurze, które umożliwiają zdalną obsługę online oraz współpracę w zakresie globalnym. Aktualny i przyszły rozwój firm oraz pojedynczych osób wymaga stosowania zdalnej obsługi klienta, zdalnego dostępu oraz współpracy online, która umożliwia łączenie ze sobą pracowników rozsianych po całym świecie. TeamViewer znajduje się na czołowej pozycji w zakresie tej innowacji.
Chociaż TeamViewer jest bezpłatny do użytku prywatnego, ma ponad 620 000 subskrybentów i umożliwia firmom różnej wielkości, ze wszystkich branż, cyfryzację kluczowych procesów biznesowych dzięki bezproblemowej łączności. W kontekście globalnych megatrendów, takich jak proliferacja urządzeń, automatyzacja i nowe prace, TeamViewer aktywnie kształtuje cyfrową transformację i stale wprowadza innowacje w dziedzinie rozszerzonej rzeczywistości, Internetu rzeczy i sztucznej inteligencji.
Więcej na stronie TeamViewer.

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o., Rondo ONZ 1 Str, Warsaw, Poland
Specjalizujemy się w kompleksowym programie realizacji wydarzeń, które są efektywnym sposobem budowania relacji z potencjalnymi klientami.

KONTAKT

Weronika Warpas