Adam Rafajeński

Cyber Practice Director, Deloitte

Zajmuje się bezpieczeństwem informacjiod ponad 20 lat w środowisku międzynarodowym w organizacjach FMCG, budownictwa, nowoczesnych technologii/Energetyki oraz sektora finansowego (odpowiedzialność za 183 kraje, m.in. Malezja, Singapur, Indie, Australia, Niemcy, Anglia, Brazylia) w zarządzaniu strukturami IT, operacjami, ryzykiem IT, a także infrastrukturą i strukturami Service Desk w globalnym SSC. Przez 2 lata prezes Warszawskiego oddziału ISACA. Współtwórca tłumaczenia COBIT 5.0 na język polski. Posiadacz wielu certyfikatów branżowych.

Jolanta Malak

Regionalna dyrektor sprzedaży, Fortinet

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie menedżerskie w branży IT, które zdobywała pracując m.in. dla Hewlett-Packard Polska i Symantec Poland. Zarządzała sprzedażą rozwiązań wspomagających ochronę bezpieczeństwa IT na terenie Europy Wschodniej i Południowej, odpowiadając za biznes w Polsce, Czechach, Słowacji i w krajach bałtyckich. Od 2017 roku odpowiada za rozwój firmy Fortinet w Polsce.

Cezary Piekarski

Managing Director, Standard Chartered Bank

Dyrektor Globalnego Pionu Cyberobrony i Zarządzania Zagrożeniami, Bank Standard Chartered
Cezary jest członkiem globalnego kierownictwa obszaru bezpieczeństwa technologicznego banku Standard Chartered, odpowiedzialnym za cyberobronę i zarządzanie zagrożeniami. Jego rola obejmuje dbanie o bezpieczeństwo infrastruktury informatycznej oraz sieci, ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, monitoring i analitykę bezpieczeństwa oraz nadzór nad centrum operacji bezpieczeństwa działające 24/7/365 w jednym z wiodących banków międzynarodowych, obecnym na 60 rynkach. Pracuje w Warszawie i kieruje zespołem ekspertów zlokalizowanych w Singapurze, Malezji, Indiach, Polsce i Wielkiej Brytanii.
Cezary dołączył do grona pracowników Standard Chartered w styczniu 2019 roku. Zanim w marcu 2020 roku rozpoczął pracę na obecnym stanowisku, z sukcesem zbudował zespół ds. przeciwdziałania złośliwemu oprogramowaniu w ramach globalnego pionu bezpieczeństwa technologicznego banku oraz kierował zespołem ds. technologii i innowacji w ramach warszawskiego globalnego centrum usług biznesowych Standard Chartered. Jego wcześniejsze doświadczenie zawodowe obejmuje funkcję Dyrektora ds. Bezpieczeństwa (Chief Security Officer) w banku Millennium oraz kierowanie projektami związanymi z transformacją obszaru bezpieczeństwa dla klientów z Europy Środkowej i innych lokalizacji w Deloitte.
Ma 15-letnie doświadczenie zawodowe w takich obszarach jak zarządzanie bezpieczeństwem, bezpieczeństwo technologiczne, przeciwdziałanie cyberprzestępczości i oszustwom. Jest częstym mówcą na polskich i europejskich konferencjach poświęconych bezpieczeństwu, zasiada w kilku krajowych i międzynarodowych radach programowych i konsultacyjnych. Jako członek McAfee Global Security Council, był strategicznym doradcą zarządu McAfee. Jest współtwórcą i wykładowcą prowadzącym największego programu studiów podyplomowych dla ekspertów w zakresie bezpieczeństwa, realizowanego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest absolwentem kanadyjskiego University of Quebec w Montrealu oraz brytyjskiego Oxford Brookes University.

Michał Kurek

Partner, Szef Zespołu Cyberbezpieczeństwa, KPMG Polska

Kieruje zespołem ekspertów stanowiącym regionalne centrum kompetencyjne KPMG w zakresie cyberbezpieczeństwa. Posiada bogate, przeszło 17-letnie doświadczenie w zakresie audytów bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz testów penetracyjnych – ze szczególnym uwzględnieniem aplikacji. Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych oraz studiów równoległych na kierunku Zarządzanie i Marketing na Politechnice Warszawskiej. Członek zarządu polskiego oddziału OWASP oraz aktywny członek organizacji ISSA i ISACA. Dodatkowo pełni rolę mentora SANS Institute w zakresie bezpieczeństwa aplikacji internetowych. Zdobył m.in. następujące certyfikaty: CISM, CISSP, CISA, LPT, CEH, GWAPT, GICSP, CRISC, CCSP, CCSA, GSSP JAVA, ECSA, PMP, CIA, GAWN, CCNA.

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o., Rondo ONZ 1 Str, Warsaw, Poland
Specjalizujemy się w kompleksowym programie realizacji wydarzeń, które są efektywnym sposobem budowania relacji z potencjalnymi klientami.

KONTAKT

Weronika Warpas

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.