Andrzej Cieślak

Prezes Zarządu, Dynacon, NCSA, Dynacon Global LTD, Akademia CSG

Założyciel i Prezes Zarządu firm Dynacon, NCSA, Dynacon Global LTD, Akademia CSG. Pomysłodawca i twórca klastrów „Cyberbezpieczeństwa Przemysłowego Energii” oraz „Automatyki, Sztucznej Inteligencji i Robotyki”.

Członek licznych grup doradczych i zespołów roboczych ds. cyberbezpieczeństwa instytucji publicznych w tym Pełnomocnika Rządu ds. Cyberbezpieczeństwa. Współpracownik, na bazie porozumienia. Propagator wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie technologii komunikacyjnej i bezpieczeństwa cyfrowego.

MsC, absolwent University of Dundee, na kierunku Ethical Hacking & Computer Security, którego dyplom prezentuje najwyższe światowe kompetencje w zakresie bezpieczeństwa systemów informacyjnych i informatycznych. Inżynier, projektant, autor licznych rozwiązań w zakresie komunikacji, modelowania i analityki danych, systemów sterowania, robotyki, cybernetyki, cyberbezpieczeństwa oraz posiadacz licznych certyfikatów kompetencyjnych:
CCIE# 48567, MSc Ethical Hacking and Computer Security, SIEMENS Certified Professional for Industrial Networks, Hirschmann Industrial Security Professional, CCNA Industrial, CCNP Security, CCDP, Cisco CCNP Security Instructor Trainer, Cisco CCNP R&S Instructor Trainer, CCNP R&S Trainer ITC, CCNP Security Trainer ITC, Dell Networking Specialist, Dell Networking OS 9 CLI, EMEA Networking Technical Speciality, Dell Networking C-Series Technical Overview, National Security Agency Recognition, Instructor CFR (Cyber Security First Responder), ISO 9001 Auditor, Auditor ISO 27001, MASE, MASE Security, CSSA, VCP6-NV, VCP-DC, MCSE, MCSE Security, CompTIA sec+, Instructor Linux lev 1 – 4, Prince 2 Practitioner, Python programming, Cisco DevOps, CCAI, CIT Excelent.

Piotr Pietrzak

IBM Ecosystem - Chief wizard & TPA, IBM

Entuzjasta, wizjoner i technologiczny ewangelista od ponad 20 lat związany z branżą IT. Specjalizuje się w projektach transformacji cyfrowej przedsiębiorstw, modeli biznesowych, budowaniem innowacyjnych rozwiązań i ich komercjalizacją. Wspiera Klientów i partnerów IBM w migracji systemów i aplikacji do modelu chmurowego. Współpracuje na co dzień z funduszami inwestycyjnymi, inkubatorami i akceleratorami. Autor publikacji w prasie branżowej i ekonomicznej. Przełamuje schematy, promuje innowacje. Członek akademii technologicznej IBM oraz Rady Naukowej CAS przy Politechnice Gdańskiej. Miłośnik szybkich motocykli i otwartych standardów.

Jan Anisimowicz

ISACA Warsaw Chapter

Posiada 20 lat doświadczenia w prowadzeniu złożonych projektów dla międzynarodowych organizacji z sektora finansowego, telekomunikacyjnego i farmaceutycznego. Jest doradcą w obszarach wytwarzania oprogramowania i budowy rozwiązań IT, zarządzania ryzykiem, wdrażania procesów GRC (Governance, Risk and Compliance), budowy hurtowni danych, Architektury Systemów IT. Z sukcesem prowadził projekty wdrożenia systemów Revenue Assurance oraz systemów klasy Business Intelligence a także programy usprawniające organizację projektową w oparciu o Project Management Office. Prelegent na polskich i międzynarodowych konferencjach dotyczących bezpieczeństwa informatycznego, zarządzania ryzykiem, Data management oraz rozwiązań opartych o AI/ML. Posiada Certyfikat PMP (organizacji PMI) oraz certyfikaty CRISC i CISM (organizacji ISACA). Jest absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej (Cybernetyka), Szkoły Głównej Handlowej (Zarządzanie) oraz Akademii Leona Koźmińskiego (MBA).

Tomasz Jakubowski

KAM, Cloudware

Tomasz Jakubowski jest handlowcem i menadżerem sprzedaży z natury i doświadczenia, które budował przez wiele lat na rynku telekomunikacyjnym i IT. W Cloudware Polska odpowiada za rynek klientów kluczowych, którym doradza z zakresu infrastruktury oraz szeroko pojętego bezpieczeństwa IT. Jak sam o sobie mówi jest fanem nowoczesnych technologii i nie boi się z nich korzystać, jednak, aby nie zostać pochłoniętym przez cyberprzestrzeń, dla kontrastu kolekcjonuje klasyczne zegarki.

Grzegorz Tworek

Security Engineer, RR Team

Specjalista IT w drugim pokoleniu. Od wielu lat aktywnie promuje idee związane z bezpieczeństwem informatyki, zwłaszcza w powiązaniu z rozwiązaniami Microsoft. Autor artykułów i książek na temat security, prelegent i ekspert na wszelkich konferencjach, od studenckich po BlackHat. W czasie ponad 20-letniej kariery zawodowej zarządzał czterema zbudowanymi od podstaw zespołami ekspertów IT Security, napisał dziesiątki narzędzi, znajdował bugi w kodzie systemów Windows, jednych hackerów wsadzał do więzienia a innych z niego wyciągał. Czynnie wspiera zespół RR Team w tworzeniu dobrych praktyk i rekomendacji dotyczących reagowania na incydenty. Kilkanaście razy nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional.

Anna

RR Team

Robert Kośla

Były Dyrektor Departamentu Cyberbezpieczeństwa, Kancelaria Premiera Rady Ministrów

Tadeusz Chomicki

Ambassador for Cyber & Tech Affairs, Security Policy Departament, Ministerstwo Spraw Zagranicznych

Piotr Wawrzkiewicz

Prywatny detektyw, właściciel agencji detektywistycznej WARMIX

Od kilkunastu lat zajmujący się  zagadnieniami szeroko rozumianego bezpieczeństwa, w tym wykrywaniem podsłuchów i wszelkiego rodzaju urządzeń służących do inwigilacji. Wcześniej zdobywał doświadczenie w służbie jako oficer policji, pracując w czasach intensywnej konfrontacji ze zorganizowanymi grupami przestępczymi.

Filip Glock

Senior Solution Engineer CEE&MENA, Cloud Security Architect, Akamai

Ponad 17-letnie doświadczenie w pracy z systemami IT opartymi na różnych technologiach. Przez 9 lat projektował, wdrażał i zarządzał rozproszonymi systemami bezpieczeństwa opartymi na video streaming’u. W Akamai od 2017 roku jest Solutions Engineer’m, gdzie pomaga organizacjom w cyfrowej transformacji, poprzez wdrażanie oraz consulting dotyczący rozwiązań z zakresu performance oraz bezpieczeństwa.

Bartosz Kamiński

Regional Director DACH, EE,  IronNet Cybersecurity

Andrzej Nowodworski

Security Architect, Operator Chmury Krajowej

Andrzej od ponad 20 lat zajmuje się IT a od ponad 10 lat zajmuje się bezpieczeństwem teleinformatycznym. Zajmował się zagadnieniami defensywnymi oraz wykrywaniem fraudów w kanałach elektronicznych. Jako pentester i członek zespołów Red Team zajmował się także zagadnieniami ofensywnymi. Posiada bardzo duże doświadczenie w projektowaniu rozwiązań i architektury bezpieczeństwa. Jego wiedza udokumentowana jest licznymi certyfikatami takim jak Licensed Penetration Tester (LPT), Certified Ethical Hacker (CEH), Offensive Security Certified Expert (OSCE) czy Azure Security Engineer Associate. W Chmurze Krajowej zajmuje się bezpieczeństwem architektury oferowanych przez firmę usług oraz dbaniem o bezpieczną migrację klientów. W wolnych chwilach zajmuje się inżynierią odwrotną swojej ośmioletniej córki i pięcioletniego syna, niestety nie zawsze z pożądanym skutkiem.

Wojciech Wrzesień

Head of Product Management Team, Product Manager Cybersecurity, NASK SA

Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w budowie produktów teleinformatycznych w obszarach telekomunikacji i cyberbezpieczeństwa. Obecnie kieruje Działem Strategii i Rozwoju Biznesu w NASK SA. Studiował informatykę i dziennikarstwo. Doświadczenie zdobywał w największych firmach telekomunikacyjnych w kraju.

Zajmuje się wdrożeniami produktów i usług w obszarze cyberbezpieczeństwa (np. MSSP, Security Operations Center), telekomunikacyjnych oraz usług o wartości dodanej. Posiada doświadczenie zdobyte przy realizacji projektów dla administracji publicznej, sektora nauki i dużych organizacji komercyjnych działających w wielu obszarach gospodarki.

Trener i autor programów szkoleniowych z zakresu bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni dla firm, które przeprowadził dla ponad 3000 uczestników.
Wykładowca podyplomowych studiów na kierunku cyberbezpieczeństwo.

Autor artykułów o tematyce cyberbezpieczeństwa i telekomunikacyjnej w prasie branżowej i ogólnopolskiej.

Prelegent konferencji Secure, TheHackSummit, Edumixer i innych.

Patryk Pieczko

Cyber Security Operations Director, Integrity Partners

Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej, na wydziale Cybernetyki. Wieloletni szef projektów z obszaru bezpieczeństwa, compliance oraz ryzyka w instytucjach finansowych. Obecnie w roli Dyrektora działu CyberSecurity Integrity Partners odpowiada za rozwój usług i realizację portfela projektów z obszaru cyberbezpieczeństwa.

Daniel Olkowski

Principal System Engineer, Dell Technologies

Daniel Olkowski zajmuje się systemami Data Protection ponad 20 lat. Pomaga firmom i instytucjom wybrać optymalne rozwiązania do odzyskiwania danych. Specjalizuje się w trudnych, skomplikowanych projektach, takich jak Cyber Recovery, zabezpieczanie krytycznych środowisk, IT zorientowane na usługi.

Swoją wiedzą dzieli na blogu https://www.backuprecoveryman.pl/ oraz vblogu https://www.youtube.com/user/BackupRecoveryMan

Organizuje cykliczne warsztaty https://www.backuprecoveryman.pl/warsztaty oraz seminaria internetowe dotyczące tematyki Data Protection.

Jego tutoriale dotyczące projektowania / możliwości / najlepszych praktyk (https://www.backuprecoveryman.pl/pobierz) cieszą się światowa renomą.

 

Prywatnie Daniel ma 5 synów i jest głęboko zaangażowany w działalność społeczną. Jest założycielem fundacji (https://fb.me/OlimpijskieKoloInformatyczne) która stawia sobie za cel edukacje programistyczną, eliminację wykluczenia informatycznego poprzez regularną naukę programowania, algorytmiki, technologii przyszłości: https://www.youtube.com/channel/UCw1Z4iA0T-QNaJ-sEOXeYCw

Kamil Grzesik

Account Executive, Dell Technologies

W firmie Dell Technologies jest częścią zespołu Data Protection. Na co dzień zajmuje się doradzaniem dużym i średnim przedsiębiorstwom jak skutecznie chronić swoje dane przed utratą oraz w jaki sposób tworzyć wydajne systemy kopii zapasowych. Oprócz tego pomaga również klientom zabezpieczać się przed skutkami udanych ataków hackerskich oraz ransomware.

Grzegorz Murdza

Chief Information Security Officer, Grupa hotelowa AccorInvest

Od początku kariery związany z bezpieczeństwem informacji, doświadczenie zdobywał m.in. w bankowości, służbie zdrowia, konsultingu i hotelarstwie. Zwolennik holistycznego i probiznesowego podejścia do bezpieczeństwa. Stale uważa, że wie za mało i z pokorą podchodzi do swoich kompetencji, co stanowi najwiekszą motywację do rozwoju. CISSP, CCSK, ISO 27001, 22301 LA.

Izabela Błachnio-Wojnowska

Dyrektor Biura ds. Programu Cyberbezpieczeństwa i Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, BNP Paribas Bank Polska

Od ponad 15 lat specjalizuje się w bezpieczeństwie informacji, bezpieczeństwie IT, zarządzaniu ryzykiem, zarządzaniu ciągłością działania oraz zarządzaniu jakością. Obecnie od 7 lat pracuje w BNP Paribas Bank Polska, gdzie jako Dyrektor Biura Zarządzania i Programu Cyberbezpieczeństwo odpowiada m.in. za: zarządzanie bezpieczeństwem informacji, zarządzanie i koordynację Programu Cyberbezpieczeństwo w oparciu o wymagania NIST przygotowane przez BNPP Zarządzanie ryzykiem Grupy, IT i Bezpieczeństwa. W swojej karierze przeprowadziła szereg audytów zgodności z normą ISO27001, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w kilku firmach, w tym w BNP Paribas Bank Polska, gdzie w 2019 roku System przeszedł pomyślnie certyfikację. W 2019 roku otrzymała nagrodę dla wybitnych kobiet w obszarze cyberbezpieczeństwa: „TOP20 Woman in CyberSecurity in Poland” organizowana przez „Perspektywy”. Aktywna członkini Cyber Women Community i CSO Council.

Adam Śniegórski

Systems Engineer, Palo Alto Networks

Absolwent wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Od blisko 15 lat specjalizuje się w rozwiązaniach sieciowych i cyberbezpieczeństwie. Pracuje w Palo Alto Networks w roli Systems Engineer, gdzie zajmuje się konsultingiem i projektowaniem rozwiązań z zakresu ochrony infrastruktury sieciowej, a także stacji końcowych oraz serwerów. Jego zainteresowania obejmują również automatyzację i orkiestrację obsługi incydentów, jak również ochronę rozwiązań chmurowych i systemów kontenerowych. Nieliczne chwile wolne poświęca swoim pasjom - żeglarstwu, narciarstwu i muzyce. Jest posiadaczem certyfikatu CCIE R&S."

Marcin Paciorkowski

Regional Senior Solutions Engineer, CyberArk
Marcin Paciorkowski jest absolwentem specjalizacji Systemy Teleinformatyczne na Wydziale Elektroniki Wojskowej Akademii Technicznej oraz studiów podyplomowych „Bezpieczeństwo Systemów Informatycznych” realizowanych na Politechnice Warszawskiej.
Jako Regional Senior Solutions Engineer w firmie Cyberark, zajmuje się zagadnieniami związanymi z szeroko rozumianą ochroną tożsamości i dostępu uprzywilejowanego.
Posiada niemal 15-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze bezpieczeństwa teleinformatycznego potwierdzone licznymi
certyfikatami w zakresie wiodących technologii zabezpieczeń (między innymi CISSP). W trakcie swojej pracy zawodowej brał udział w implementacjach zaawansowanych systemów zabezpieczeń oraz testach penetracyjnych i audytach bezpieczeństwa dużych instytucji w Polsce i regionie.

Bartosz Kryński

Solutions Engineering Team Leader, CyberArk

Solutions Engineering Team Leader w firmie Cyberark, CISSP, od pięciu lat zajmuje się zagadnieniami związanymi z ochroną oraz zarządzaniem kontami uprzywilejowanymi. Przez ponad 15 lat nabywał doświadczenia w przygotowywaniu oraz realizacji projektów związanych z bezpieczeństwem środowisk teleinformatycznych, w tym aplikacji oraz baz danych. Uczestniczył w wielu testach penetracyjnych oraz audytach bezpieczeństwa dużych instytucji w Polsce.

Absolwent Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej.

Jarosław Bieniecki

Twórca i właściciel, Runmageddon

Twórca Runmageddonu, największego w Polsce cyklu amatorskich imprez sportowych i współzałożyciel Biegu Rzeźnika; wcześniej m.in. Dyrektor Sportowy Maratonu Warszawskiego i menedżer bądź konsultant w pięciu korporacjach. Autor książki „Runmageddon, czyli bierz z życia więcej”. Mówca inspiracyjny. 6-krotny medalista Mistrzostw Polski w biegach długodystansowych. Fascynat lekkoatletyki, MMA i stosunków międzynarodowych. Ojciec trójki dzieciaków.

Robert Fleming

Regional Director Nothern Europe. Matrix42

Robert Fleming jest odpowiedzialny za sprzedaż FireScope w Matrix42, pomagając klientom zmaksymalizować wartość posiadanych przez nich danych w celu pokonania kluczowych wyzwań IT. Pracując w tym sektorze od 30 lat, jest obecnie odpowiedzialny za rozwój działań klientów i partnerów Matrix42 w Europie Północnej. Inżynier elektronik, jego dotychczasowa praca obejmowała sprzedaż i marketing, a także projektowanie rozwiązań, zarządzanie projektami, a także wspieranie klientów w rozwijaniu ich procesów i praktyk IT. Doświadczenie Roberta obejmuje zarządzanie zasobami IT, architekturę korporacyjną, analizę danych, telekomunikację BSS/OSS oraz wydajność i optymalizację usług.

Magdalena Makarewicz

Display Materials & Systems Division, 3M Poland

Specjalista w zakresie prywatności i ochrony wizualnej. Od 10 lat związana z firmą 3M, od 3 lat jest członkiem globalnego zespołu 3M Privacy Solution Business, gdzie zajmuje się tematyką hakerstwa wzrokowego. Bierze udział w badaniach na temat ryzyka i jego świadomości oraz prowadzi szkolenia w zakresie ochrony wizualnej.

Mateusz Kopacz

Information Security Officer, Grupa MCX

Menedżer z 14-letnim doświadczeniem. Od początku kariery związany z sektorem bankowym. Obecnie w Grupie MCX odpowiedzialny za rozwój i tworzenie produktów z obszaru cyberbezpieczeństwa. Entuzjasta transformacji cyfrowej i pasjonat sztucznej inteligencji. Rozwija autorskie narzędzie do wczesnego reagowania przed wystąpieniem incydentu. Wyznawca maksymy „sharing is caring”.

Mariusz Belka

Prezes Zarządu, ISSA Polska

Posiada wykształcenie techniczne (Politechnik Warszawska/ MIT) oraz biznesowe (MBA: University of Minnesota). Doświadczenie zdobyte w firmach konsultingowych (Atos Consulting i Deloitte) na terenie Europy oraz obecna pozycja w branży finansowej (JPMorgan Chase & Co.) znacząco wpłynęły na jego międzynarodowe doświadczenie w przygotowaniu oraz realizacji projektów w obszarze cybersecurity. Posiadacz certyfikatów: CISSP, CISA, CISM, GCCC, CEH, CHFI, CIPM, AWS Certified Cloud Practitioner, Azure Solutions Certified Expert, CyberArk Certified Defender, Lead Auditor 27001, Security+, ITIL/Agile. Poprzednio Dyrektor ds. członkowskich (2018 sierpień – 2019 maj), Członek Zarządu ISSA Polska (2019 maj – 2021), a od czerwca 2021 Prezes Zarządu ISSA Polska.

Tomasz Pietrzyk

Manager, Systems Engineering, EEUR, Palo Alto Networks

Od ponad 15 lat rozwija swoje doświadczenia i pasję związane z różnymi dziedzinami bezpieczeństwa IT. Od dłuższego czasu w centrum jego zainteresowania znajdują się technologie umożliwiające sprawną obsługę incydentów bezpieczeństwa i wszelkie rozwiązania związane z automatyzacją i integracją systemów. Tomasz pracuje w firmie Palo Alto Networks jako szef zespołu inżynierów systemowych w regionie EEUR. Poza zarządzaniem zespołem specjalistów, jest zaangażowany w projekty systemów bezpieczeństwa, dobór technologii dla Klientów firmy i współpracę z partnerami Palo Alto Networks.

Paweł Chudziński

CEO, Securivy, Ekran System Polska

Branżą cyberbezpieczeństwa zajmuje się od 8 lat, a z samym IT związany jest od ponad dekady. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy pozwala mu zrozumieć biznesowe potrzeby klientów. Z kolei wykształcenie informatyczne, zdobyte na Politechnice Poznańskiej, umożliwia mu dobór nowoczesnych rozwiązań odpowiadających technicznym potrzebom firm, z którymi współpracuje. Samodzielnie wprowadził na polski rynek innowacyjny produkt Ekran System, który obecnie cieszy się uznaniem wśród największych polskich firm i stał się rozpoznawalną marką w zakresie rozwiązań PAM. Aktualnie wraz ze swoim zespołem specjalistów zajmuje się kompleksowymi działaniami w zakresie wdrażania i utrzymywania rozwiązań bezpieczeństwa IT. Zdobyte doświadczenie uzmysłowiło mu, jak ważne jest szerzenie świadomości na temat cyberbezpieczeństwa oraz posługiwanie się językiem prostym i zrozumiałym również dla nietechnicznych odbiorców. W kontakcie z klientami stawia na otwartą komunikację oraz partnerską współpracę. Zdaje sobie sprawę, że sprzedaż to nie tylko podpisanie umowy, ale i wychodzenie naprzeciw dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości. Nieustannie rozwija się w tematyce nowoczesnej sprzedaży i marketingu, będąc jednocześnie ekspertem ds. bezpieczeństwa IT oraz przedsiębiorcą.

Magdalena Korona

Członek Zarządu, ISACA Warsaw Chapter, Security Operations Specialist, mBank

Pokochałam biometrię behawioralną pracując dla jednego ze start’upów który zajmuje się wdrażaniem cyfrowego odcisku palca w mBanku. Współtworzyłam CyberRescue w którym zajmowałam się ratowaniem z opresji ludzi którzy padli ofiarą zagrożeń czyhających w sieci. W mBanku wdrożyłam wiele projektów mających na celu uczynić użytkowników bankowości jeszcze bardziej bezpiecznymi. Pasjonuje mnie wszystko co związane z bezpieczeństwem w sieci.

Konrad Kałużny

Senior Security Engineer - Threat Hunter, ATOS

Podczas swojej przygody w świecie Cybersec poznał stronę atakującego i obrońcy. Obie perspektywy są ekscytujące, ale nie tak bardzo jak ich połączenie. Obecnie zajmuje się Threat Huntingiem oraz emulacją działań cyberprzestępców w firmie Atos. Prowadzi też własną firmę DSecure.me, w której pomaga małej i średniej wielkości przedsiębiorstwom w implementowaniu bezpiecznych systemów i aplikacji przez doradztwo i przeprowadzanie testów penetracyjnych.

Grzegorz Cenkier

Członek Zarządu, ISSA Polska
Rzeczoznawca Izby Rzeczoznawców Polskiego Towarzystwa Informatycznego (PTI)
z ponad 30 letnim doświadczeniem w sektorze informatyki. Od ponad 12 lat gromadzi doświadczenie w obszarach: analizy ryzyka, audytu IT oraz zarządzania bezpieczeństwem informacji. Wieloletni pracownik Politechniki Warszawskiej i Instytutu Podstaw Informatyki PAN oraz instytucji finansowych i międzynarodowych systemu ONZ. Członek Zarządu Stowarzyszenia ISSA Polska odpowiedzialny za edukację. Jest ekspertem grupy roboczej ISO/TC307/WG 7 – Blockchain and Distributed Ledger Technology — Interoperability Framework, oraz reprezentantem w Komitecie Technicznym PKN 333 Blockchain i Technologii Rozproszonych Rejestrów. Jest certyfikowanym audytorem ISO/IEC 27001, 27002, 27006.

Artur Sadownik

CTO, Nomios

Grzegorz Kowalczyk

L IDM/GRC Architekt, SimplySec

Od blisko 25 lat związany ze światem IT. Doskonale radzi sobie z systemami zarządzania tożsamością i dostępem, w których specjalizuje się od 20 lat. Przez ten czas uczestniczył w kilkudziesięciu projektach doradczych i wdrożeniowych realizowanych dla podmiotów krajowych i zagranicznych. Obecnie w SimplySec Sp. z o.o., gdzie pełni rolę Prezesa Zarządu, promuje wszelkie działania, które stanowią istotny element procesów zarządzania zintegrowanym ryzykiem w przedsiębiorstwach. Członek ISACA. Posiada m.in. certyfikaty Audytora wiodącego ISO 27001, CDPSE

Paweł Kulpa

L IDM/GRC Architekt, SimplySec

W branży cyberbezpieczeństwa od ponad 20 lat. Swoją przygodę z bezpieczeństwem zaczynał jako analityk systemowy odpowiedzialny za zabezpieczenia pierwszego w Polsce internetowego domu maklerskiego Woodstock. Od tego czasu stale zajmuje się zagadnieniami bezpieczeństwa informatycznego i specjalizuje w zarządzaniu tożsamością oraz zarządzaniu ryzykiem. Jako konsultant i architekt rozwiązań brał udział w krajowych i międzynarodowych projektach. Uczestniczył w budowie od podstaw kilkunastu systemów klasy IDM, IGA i GRC. Aktualnie pracuje w SimplySec oraz współpracuje z Mediarecovery jako architekt rozwiązań z obszaru zarządzania tożsamością oraz zarządzania ryzykiem w organizacji. Członek ISACA Warsaw Chapter. Posiada m. in. certyfikaty CISA, CDPSE, CISSP, TOGAF9, audytora wiodącego ISO 27001.

Jakub Leszewski

Lead Networking Sales Engineer, Citrix

Adam Nowak

Senior Cybersecurity Manager, EY

Doświadczony menedżer w obszarze cyberbezpieczeństwa z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym. Lider zespołu Advanced Security Center w Polsce, centrum kompetencyjnego świadczącego usługi w zakresie testowania bezpieczeństwa w Polsce i za granicą. Brał udział w ponad 500 projektach dla czołowych polskich i zagranicznych spółek z sektora finansowego, ubezpieczeniowego, medialnego, paliwowego, telekomunikacyjnego oraz administracji rządowej. Projekty te obejmowały m.in.: przeprowadzanie testów penetracyjnych, szacowanie podatności, analizę architektury systemów i usług, analizę konfiguracji oprogramowania, przeprowadzanie audytów, tworzenie i prowadzenie szkoleń, opracowywanie polityk, procedur oraz innych dokumentów związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym. W swojej codziennej pracy Adam łączy zarządzanie zespołami projektowymi z zadaniami czysto technicznymi oraz działaniami sprzedażowymi. W komunikacji z klientami wyróżnia się głębokim zrozumieniem potrzeb biznesu w kontekście prowadzonych projektów z obszaru bezpieczeństwa IT.

Patryk Solecki

Assistant Vice President, Global Vulnerability Remediation Lead, State Street

Menadżer i entuzjasta cyberbezpieczeństwa z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach na stanowiskach inżynierskich i kierowniczych specjalizujący się w zarządzaniu podatnościami, operacjach IT oraz tworzeniu systemów i oprogramowania. W Motorola Solutions był odpowiedzialny za dostarczanie usług cyberbezpieczeństwa w systemach łączności krytycznej TETRA dla 150 klientów z sektorów rządowych, wojskowych, energetycznych i służb bezpieczeństwa publicznego. Od 2020 roku pełni funkcję globalnego menadżera ds. zapobiegania zagrożeniom w State Street, jednej z największych instytucji finansowej świata, gdzie odpowiada za zabezpieczanie infrastruktury na całym świecie oraz tworzenie zaawansowanych rozwiązań łączących obszary IT z cyberbezpieczeństwem. Absolwent kierunku Electronic & Telecommunications na AGH i posiadacz certyfikatów CompTIA Security+, Qualys Certified Specialist - Vulnerability Management, ITIL i VMware Certified Associate - Data Center Virtualization.

Robert Dąbroś

CISSP, Fidelis Cybersecurity

Zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem zajmuje się ponad 20 lat, a doświadczenie zdobywał między innymi w takich organizacjach jak McAfee czy Imperva. Chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem podczas licznych konferencji oraz warsztatów. Aktualnie projektuje wdrożenia rozwiązań Fidelis Cybersecurity, które umożliwiają szeroko rozumiany Threat Hunting zarówno w sieci jak i na endpointach - oferując doskonały XDR oraz Deception w sieciach lokalnych i środowiskach chmurowych.

Peter Wieschollek

Regional Sales Director DACH & Poland, Fidelis Cybersecurity

Doświadczony Regionalny Dyrektor Sprzedaży z imponującą, długoletnią historią pracy w branży bezpieczeństwa komputerowego i sieciowego. Pracował dla początkujących, średnich i dużych firm w regionie CE i CEE.
Umiejętność bycia pierwszym człowiekiem na ziemi odpowiedzialnym za rozwój sprzedaży bezpośredniej i pośredniej, strategii Go-to-market, usług profesjonalnych, zarządzania zespołami i klientami.
Doświadczony w środowisku zaawansowanych technologii o dużym wzroście.
Wprowadzał nowe produkty i rozwiązania na skalę międzynarodową i przekształcał je w wielomilionowe firmy.
Płynna komunikacja międzykulturowa, znajomość wielu języków (biegła znajomość 3 języków).

Milad Aslaner

Senior Director Cyber Defense Strategy, SentinelOne

Milad Aslaner has 15 years of international experience in cybersecurity. He has served as a trusted advisor for several global organizations across Oil & Gas, Financial Services, Public Sector, and Aviation industries, helping those modernize their cybersecurity strategy, security architecture, and incident response capabilities.

He is an award-winning internationally recognized speaker who presented at over 50 global events and has published several books on various cybersecurity topics including security architecture, cybersecurity in the FSI industry, and social engineering.

He has an excellent track record of delivering results and creating value across organizations. Milad Aslaner is currently the Senior Director of Cyber Defense Strategy for SentinelOne, a pioneer in providing autonomous security for endpoints, data centers, and cloud environments to help organizations secure their assets with speed and simplicity

Seweryn  Jodłowski

Sales Engineer, SentinelOne

Absolwent Politechniki Warszawskiej Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych. Inżynier systemowy z zawodu i zamiłowania. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie sieciowe oraz bezpieczeństwa technologii IT. Brał udział w ciekawych projektach ochrony środowisk IT klientów Europy Wschodniej. Kilka miesięcy temu rozpoczął swoją przygodę z firmą SentinelOne. Wcześniej, przez ponad 9 lat, pracował w firmie Palo Alto Networks na stanowisku Senior Systems Engineer. Prywatnie ojciec Maćka i Wojtka oraz entuzjasta sportów ekstremalnych, szczególnie tych, które można uprawiać z poziomu kanapy wykorzystując konsolę PS4.

Łukasz Łoska

Systems Engineer, Fortinet

Absolwent wydziału Eletroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej. Od ponad 8 lat zajmuje się tematyką wdrożeń oraz projektowania rozwiązań sieciowych oraz systemów bezpieczeństwa. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując u integratorów systemowych takich jak: Qumak, Sprint oraz Trecom, gdzie pracował jako inżynier oraz architekt.

Adam Łobodziński

Systems Engineer, Fortinet

Inżynier z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem zdobywanym u dużych integratorów i w największych polskich instytucjach. Posiada na koncie wiele zaprojektowanych i wdrożonych środowisk z dziedziny sieci teleinformatycznych i bezpieczeństwa IT. Żywo zainteresowany rozwiązaniami z zakresu hybrydowego środowiska IT. Prywatnie miłośnik żeglarstwa.

Piotr Nowotarski

Consulting System Engineer, Public Cloud EMEA, Fortinet

Odpowiedzialny za kluczowe projekty z zakresu rozwiązań bezpieczeństwa dla zasobów w chmurach publicznych i najważniejszych klientów Fortinet na terenie Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu. Absolwent Politechniki Śląskiej. Z IT związany od kiedy pamięta. Ekspert w dziedzinie rozwiązań bezpieczeństwa IT. Specjalizuje się w systemach Next Generation Firewall oraz publicznych chmurach obliczeniowych. Doświadczony wdrożeniowiec i trener. Pracował dla wiodących dystrybutorów rozwiązań bezpieczeństwa IT w Polsce.

Mateusz Olszewski

Sales Executive Eastern Europe, Recorded Future

13 lat w branży IT, od 6 lat nieprzerwanie związany z Cyberbezpieczeństwem, pracował dla największych producentów z obszaru It Security takich jak Palo Alto Networks czy Splunk. Obecnie odpowiedzialny za Rynki Europy Środkowej u największego dostawcy Wywiadu Cybernetycznego - Recorded Future. Prywatnie Mąż, Ojciec, biegacz, narciarz, bushcraftowiec i mól książkowy.

Dariusz Jarecki

Business Development Manager, Orange Polska
Menedżer i ekspert z dziedziny ICT oraz bezpieczeństwa cyfrowego. Od 25 lat z sukcesem wspiera swoich klientów w transformacji cyfrowej i podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa w ich firmach. W Orange Polska odpowiada za przygotowanie i dostarczenie rozwiązań dla kluczowych klientów w zakresie ICT, cyberbezpieczeństwa i data center. Przez lata związany z różnymi światowymi dostawcami technologii ICT jako reprezentant na Polskę i kraje Europy Środkowo-Wschodniej.

Gra w tenisa, golfa, jeździ konno, na snowboardzie, a każdą wolną chwilę spędza z rodziną.

Paweł Dobrzański

Security Tribe Lead, T-Mobile Polska

Informatyk, specjalista ds. bezpieczeństwa, wizjoner, autor/architekt systemów cyber-security. Członek International Competence Centre  Investigations  DT Group (ICCI). Counter Espionage Officer T-Mobile Polska S.A.Certified Cybercrime Investigator (CCI), Certified Fraud Investigator (CFI).

Professional Scrum Master (PSM I), Certified in Strategic Leadership (University of Notre Dame). Współautor systemów informatycznych w zakresie cyber- security. Zdobywał doświadczenie  między innymi jako Dyrektor Informatyki GAZ-System S.A., Dyrektor Informatyki Polskie LNG, Dyrektor Informatyki PGNiG S.A. Specjalizuje się w analizie zagrożeń infrastruktury krytycznej, globalnych zagrożeń w cyber-przestrzeni, analizy oraz identyfikacji anomalii sieci mobilnej.   Studiował w Polsko Japońskiej Wyższej szkole Technik Komputerowych w Warszawie (inż.) oraz w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie (program MBA dla inż.).

Strzelec Sportowy (klub strzelecki Legia Warszawa), motocyklista.

Jakub Goral

Architekt Bezpieczeństwa, Energy SOAR, EMCA

Wykwalifikowany architekt bezpieczeństwa, ekspert w zakresie systemów zarządzania informacjami i zdarzeniami bezpieczeństwa informatycznego.
Obecnie odpowiada za strategię i rozwój produktu Energy SOAR. Posiada szerokie kompetencje w obszarze projektowania i wdrażania systemów SIEM oraz zarządzania podatnościami. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej.

Chris Green

Head of Communications, EMEA – (ISC)2

As a business and technology journalist, as well as a communications professional, Chris Green has been at the forefront of technology reporting and reviewing for over 25 years. His specialist areas include security, networking & telecommunications, internet technologies, storage, office productivity tools, operating systems and automotive technology. Chris has a background in both consumer and business IT journalism as well as research. Chris' background includes three years as the launch Editor of the highly-respected UK business IT publication IT PRO. Prior to this, Chris worked for Computing, where he spent nine years as Technical Editor and then Editor of computing.co.uk, as well as Editor of its sister title Data Business. Chris also spent two years leading content development for the Future of Work: Amplifying Human Potential research series, launched at the World Economic Forum’s Davos conference.

Wojciech Ciemski

Ciemski Wojciech IT Solutions, właściciel

Entuzjasta bezpieczeństwa systemów oraz szeroko pojętego blue teamu. Autor bloga SecurityBezTabu.pl. Posiada bogate doświadczenie jako administrator utrzymania systemów, głównie Linux. Audytor wew. SZBI wg ISO27001. Wieloletni praktyk. Dzięki doświadczeniu we wsparciu użytkownika końcowego potrafi zrozumieć jego potrzeby i czyhające na niego niebezpieczeństwa w świecie IT. Nieustannie podnosi kwalifikacje. Obecnie ugruntowuje swoją wiedzę na WWSI. Członek ISSA Polska.

Krzysztof Gortat

Wspólnik i założyciel, SecureVisio
Absolwent informatyki na Politechnice Rzeszowskiej. Inżynier, architekt oraz audytor specjalizujący się w rozwiązaniach z zakresu cyberbezpieczeństwo, posiadający wiedzę i doświadczenie potwierdzone licznymi wdrożeniami oraz certyfikatami. Od 2001 do 2007 konsultant, audytor, architekt i wdrożeniowiec rozwiązań z obszarów sieciowych, systemowych oraz cyberbezpieczeństwa w COMP Rzeszów S.A. (obecnie po zmianie nazwy Asseco Poland). Od 2007 do 2015 wiceprezes zarządu Commcord sp. z o.o., gdzie był odpowiedzialny za rozwój technologiczny spółki o profilu integratora rozwiązań z dziedziny cyberbezpieczeństwa. Od 2010 prezes zarządu Esecure sp. z o.o., gdzie aktualnie jest odpowiedzialny za rozwój technologiczny spółki oraz za tworzenie i dostosowanie jej produktów do wymagań rynku.

Jacek Wiśniewski

Dyrektor Bezpieczeństwa IT – Market CISO, Aviva

Ukończył studia na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej. Jest także absolwentem Podyplomowych Studiów Bankowości w Szkole Głównej Handlowej.
Odpowiadał za cyberbezpieczeństwo, bezpieczeństwo informacji, plany ciągłości działania, bezpieczeństwo fizyczne i techniczne, AML oraz przeciwdziałanie przestępczości bankowej. Brał udział w wielu inicjatywach związanych z bezpieczeństwem o zasięgu krajowym (Związek Banków Polskich) i międzynarodowych (Europejski Bank Centralny, Commerzbank A.G., ING N.V., Aviva).
W latach 1999-2008 kierował zespołami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo w Narodowym Banku Polskim. Przez 6 lat był dyrektorem bezpieczeństwa i Chief Security Officer’em w BRE Bank S.A., a następnie w mBanku S.A. W latach 2015-2017 kierował Departamentem Bezpieczeństwa IT oraz pełnił rolę Chief Information Security Officer’a w ING Banku Śląskim S.A., a w latach 2017-2019 był dyrektorem Departamentu Bezpieczeństwa w Banku Gospodarstwa Krajowego.
W latach 2006-2008 był wiceprezesem spółki Cetrum Zaufania i Certyfikacji „Centrast S.A.” pełniącej rolę głównego urzędu certyfikacji w polskiej infrastrukturze kwalifikowanego podpisu elektronicznego. W latach 1993-2003 był pracownikiem naukowo-dydaktycznym na Politechnice Warszawskiej.

Ian Murphy

Founder, CyberOff

Andrzej Kleśnicki

Global Information Security Director, AmRest

Ireneusz Tarnowski

Ekspert w Zespole Analiz i Reagowania na Cyberzagrożenia, Santander Bank Polska

W Santander Bank Polska, gdzie zajmuje się taktycznym oraz operacyjnym Cyber Threat Intelligence. Analizując zagrożenia w cyberprzestrzeni oraz TTP (techniki, taktyki i procedury) w atakach ocenia potencjalny wpływ na organizację i opracowuje plany reakcji na pojawiające zagrożenia. Lider w obszarze zarządzania cyberincydentami, gdzie będąc koordynatorem incydentów dba by analizy były prowadzona zgodnie z najwyższymi standardami, niejednokrotnie angażując się w ich przebieg na poziomie technicznym. Angażując się w opracowywanie metod wykrywania oraz analizę zagrożeń szeroko rozumianej infrastruktury informatycznej, przygotowuje techniczne oraz organizacyjne rozwiązania mające na celu zwiększanie poziomu bezpieczeństwa organizacji. Miłośnik defensywnego podejścia do cyberbezpieczeństwa oraz uczestnik “bleuteam” w grach treningowych zespołów reagowania na incydenty. Od czasu do czasu dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami na krajowych konferencjach oraz prowadząc szkolenia.

Jarosław Sordyl

Kierownik Cyberbezpieczeństwa, PAŻP
Ekspert ds. Cyberbezpieczeństwa

Wieloletni konsultant w zakresie cyberbezpieczeństwa, ekspert cyberbezpieczeństwa przemysłowego – ICS, zarządzania incydentami cyberbezpieczeństwa, ekspert w zakresie budowy i zarządzania zespołami cyberbezpieczeństwa SOC, CERT/CSIRT/IRT, Lead Auditor Systemów Zarzadzania Bezpieczeństwem Informacji a także Certified Lead Penetration Tester. Wykładowca współpracujący na co dzień z instytucjami akademickimi oraz jednostkami naukowymi w zakresie tematów związanych
z cyberbezpieczeństwem.
Członek zespołu badawczego cyberbezpieczeństwa Uniwersytetu we Florencji.
Były członek Zarządu European Energy - ISAC, były szef Krajowej Jednostki Europolu, członek grup roboczych Zarządu Europolu ds. IT. Produkt Menadżer oraz trener systemów informacyjnych Europolu, związany z problematyką cyberbezpieczeństwa i cyberprzestępczości m.in. w ramach międzynarodowej współpracy organów ścigania - INTERPOL i EUROPOL.
Posiada wiele certyfikatów związanych z cyberbezpieczeństwem m.in.: CISSO, CDFE, CPTE, CDRE, ISO 27001 – Lead Auditor, ISO 27002 – Lead Implementer, CLPT - Certified Lead Penetration Tester,
ISO -27032 Lead Cybersecurity Manager.
Członek stowarzyszeń: specjalistów organów ścigania „Computer Forensics – IACIS” oraz członek HTCIA - High Technology Crime Investigation Association, UK Cyber Security Association, SANS CISO Network Information Technology Security Community - ASIS Intl., ISACA International, ASIS International.

Przemysław Dyk

Global director of Advanced Cyber Defence, Santander Bank Polska

Dyrektor globalnego Advanced Cyber Defence w grupie Santander. Odpowiedzialny za podnoszenie cybergotowości organizacji poprzez testy Red Team / Blue Team.  Testowanie nowych ofensywnych technik. Identyfikacja powierzchni ataku. Aktywne poszukiwanie zagrożeń w organizacji poprzez Threat Hunting i modelowanie nowych sposobów detekcji. Automatyzacji detekcji poprzez budowanie Use case-ów w SIEM i metody korelacyjne. Zarządza trzema globalnymi zespołami:

  • Global Purple Team
  • Global ThreatHunting
  • Global ThreatDetection

W swojej kilkunastoletniej karierze był odpowiedzialny między innymi za budowanie globalnego zespołu Cyber Ryzyka w 2LoD w grupie Santander i metod kwantyfikacji ryzyka. Budowanie strategii cyberbezpieczeństwa jako CISO w Santander Bank Polska. Inżynier w różnych warstwach cyberbezpieczeństwa. Umiejętności zdobywał w licznych projektach dla firm takich jak LG Chem, LG Philips, Hyundai Motors, Meteor Mobile Communication. Prywatnie pasjonat cyberbezpieczeństwa, ojciec dwójki dzieci i żeglarz.

Michał Ciemięga

Regional Sales Manager, CyberArk

Michał Ciemięga zdobywał swoje doświadczenie oraz wiedzę z zakresu rynku bezpieczeństwa IT pracując dla takich firm jak Trend Micro czy B3System S.A. Jako Regional Sales Manager w CyberArk jest odpowiedzialny za rozwój biznesu firmy w Polsce, na Węgrzech oraz w krajach Bałtyckich. Na codzień pomaga firmom zrozumieć  ryzyka związane z niezarządzanymi i niezabezpieczonymi kontami uprzywilejowanymi oraz znajdować sposoby, które w najlepszy sposób pozwolą zlikwidować tą istotną podatność.

Marcin Święty

Dyrektor Global Security & IT, Relativity

Marcin jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo oraz IT na regiony EMEA oraz APAC w Relativity, globalnym liderze rynku e-Discovery. Kieruje technicznym zespołem IT oraz eksperckimi zespołami bezpieczeństwa - Threat Intelligence, Incident Response, Cloud Security, oraz Application Security. Marcin swą karierę rozpoczął jako System Engineer w Comarch, gdzie zdobył techniczne doświadczenie z obszarów Network Security, Penetration Testing, Software Development, Risk Management oraz innych. Zanim objął opieką globalne bezpieczeństwo w Relativity, zajmował się rozwojem biznesu w ramach Luxoft - zarządzaniem i consultingiem dla obszarów bezpieczeństwa w sektorach Healthcare, IoT, Agriculture oraz Automotive. Kierował tam zespołem ekspertów w ramach Center of Excellence i kreował bezpieczeństwo nowoczesnych rozwiązań ze styku hardware, cloud, IoT oraz Big Data. Przejście do branży LegalTech znów pozwoliło połączyć fokus bezpieczeństwa firmy, produktów i usług, wraz z mocnym zorientowaniem na biznesowe potrzeby i realny wpływ na branżę Legal.
Posiadacz certyfikatów CISSP, CISM, CRISC, CISA, CEH, WCSD. Aktualnie pochłonięty tematami efektywnego Governance oraz Leadership w świecie IT dla modelu Hybrid.

Andrzej Dyjak

CEO, Główny konsultant, Bezpieczny Kod

Architekt bezpieczeństwa z kilkunastoletnim doświadczeniem, aktywny konsultant, prelegent i szkoleniowiec. Właściciel firmy Bezpieczny Kod oraz twórca szkolenia "Akademia Bezpiecznego Kodu". Doświadczenie zdobywał w kraju i za granicą (DK oraz GB) dostarczając pełne spektrum oceny bezpieczeństwa dla organizacji z sektora prywatnego i publicznego.

Paweł Pietrzak

Systems Engineer, Palo Alto Networks

Absolwent Wydziału Elektroniki i Elektrotechniki Politechniki Łódzkiej, pracuje jako inżynier systemowy w firmie Palo Alto Networks odpowiedzialny za techniczną obsługę i wsparcie Klientów oraz kanału partnerskiego. Wcześniej pracował jako inżynier wdrożeniowy przy projektach sieciowych oraz z zakresu bezpieczeństwa, o różnej skali, w Polsce i w Europie. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT.

Mariusz Sawczuk

Security Solutions Engineer North East EMEA, F5 Networks

W firmie F5 Networks pracuje na stanowisku Security Systems Engineer i jest odpowiedzialny za region North & East EMEA.
Zajmuje się doradztwem technicznym w zakresie projektowania, architektury produktów i rozwiązań bezpieczeństwa F5.
Z branżą IT związany ponad 15 lat. W swojej karierze prowadził projekty sieciowe obejmujące swoim zakresem wiele technologii i producentów.
Specjalizuje się w zagadnieniach bezpieczeństwa sieci. Posiadacz wielu certyfikatów i prelegent na konferencjach poświęconych bezpieczeństwu IT i sieciom.

Robert Ługowski

Inżynier Bezpieczeństwa IT, Mediarecovery

Szesnaście lat doświadczenia w IT oraz bezpieczeństwie jako członek zespołu projektowego, kierownik projektu, architekt, inżynier wiodący i administrator. Uczestnik wielu projektów zorientowanych na technologię Microsoft i technologie bezpieczeństwa (SIEM, DLP, AV, bramki mail/web etc.).

Magdalena Skorupa

Cyber Risk, Data Privacy & Compliance Director, Reckitt

Magdalena jest doświadczonym ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego, IT oraz zarządzania, z ponad 20-letnim doświadczeniem zdobytym w największych firmach na świecie. Ukończyła z wyróżnieniem studia Executive MBA w HULT International Business School w Londynie, studia magisterskie o specjalizacji finanse-rachunkowość na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, studia podyplomowe z górnictwa odkrywkowego na AGH w Krakowie oraz studia podyplomowe z psychologii społecznej w zarządzaniu zmianą w organizacji na SWPS w Warszawie. Posiada liczne certyfikaty (CISSP, CISM, ITIL Expert, PMP i wiele innych) oraz ukończone szkolenia branżowe zarówno z cyberbezpieczeństwa jak i audytu wewnętrznego.

Specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu oraz prowadzeniu programów podnoszenia świadomości cyberbezpieczeństwa w przedsiębiorstwach. Prowadzi liczne szkolenia, warsztaty oraz doradztwo w zakresie cyberbezpieczeństwa, social engineering, ochrony przed phishingiem, audytu wewnętrznego, zarządzania zmianą w organizacji, zarządzaniem ryzykiem oraz fraud investigations. Na przestrzeni ostatnich lat Magdalena zajmowała wysokie stanowiska kierownicze w cyberbezpieczeństwie, IT oraz w audycie wewnętrznym w największych spółkach listy Fortune Global 500.

Obecnie pracuje na stanowisku Cyber Risk, Data Privacy & Compliance Director w brytyjskiej firmie Reckitt Benckiser (FTSE 100). Magdalena jest również od wielu lat  aktywnym mentorem biznesowym w organizacjach wspierających nowych liderów w ich karierze zawodowej, a w wolnym czasie prowadzi własną firmę doradczą. Jest również Prezesem (ISC)2 Poland Chapter w Warszawie. Celem organizacji jest szerzenie wiedzy nt. szeroko pojętego bezpieczeństwa IT w Polsce, rozwijanie kompetencji oraz wymiana doświadczeń nabytych w cyberbezpieczeństwie.

Krzysztof Cyprian Szymczyk

Sr. Director, Cybersecurity – EMEA & India
Herbalife Nutrition, ISSA Polska

Od ponad 17 lat zajmuję się bezpieczeństwem informacji i zarządzaniem ryzykiem informatycznym w branżach bankowej, telekomunikacyjnej i FMCG. Przez ostatnie 5 lat w ramach struktur Herbalife Nutrition odpowiadam za bezpieczeństwo techniczne operacji firmy w ponad 50 krajach Europy, Afryki, Bliskiego Wschodu oraz w Indiach. W tym celu prowadzę międzynarodowy zespół analityków i inżynierów, zlokalizowany w Krakowie oraz Bangalore, pracujący w obszarach globalnego zarządzania incydentami (SOC), utrzymania infrastruktury bezpieczeństwa, analizy ryzyka oraz wsparcia nowych rozwiązań biznesowych.

Tomasz Cygan

Adwokat, Kancelaria Adwokacka Tomasz Cygan

Adwokat w Izbie Adwokackiej w Katowicach. Ekspert w badaniu prowadzonym przez Helsińską Fundację Praw Człowieka na zlecenie Agencji Praw Podstawowych Unii Europejskiej (FRA) dotyczącym mechanizmów dochodzenia ochrony w zakresie danych osobowych w Polsce – maj 2012. Audytor wewnętrzny normy PN – ISO/IEC 27001:2014 – 12. Ukończył kurs „Data Protection and Privacy Rights” organizowany przez Radę Europy Help Programme (2020) oraz kurs „Cybersecurity for Critical Urban Infrastructure” prowadzony przez Massachusetts Institute of Technology (2020).

Francesco Chiarini

Director for International Cooperation, ISSA Poland & Global Head Cyber Resilience ISSA International

Założyciel projektu pierwszego badania wynagrodzeń w Polsce. Pasjonat procesów CSIRT oraz reagowania na incydenty i wszystkiego, co się z nimi wiąże. Francesco od ponad 15 lat aktywnie angażuje się w sprawy międzynarodowe oraz społeczności lokalne w Polsce, promując wiedzę techniczną oraz przywództwa wśród zespołów bezpieczeństwa. Członek światowych organizacji, m. in. FIRST.org, SANS CISO Forum, Gartner CISO Forum, Rada szkoleniowa EC-Council, HTCIA, ISACA Włochy.

Cezary Piekarski

Managing Director, Standard Chartered Bank

Dyrektor Globalnego Pionu Cyberobrony i Zarządzania Zagrożeniami, Bank Standard Chartered
Cezary jest członkiem globalnego kierownictwa obszaru bezpieczeństwa technologicznego banku Standard Chartered, odpowiedzialnym za cyberobronę i zarządzanie zagrożeniami. Jego rola obejmuje dbanie o bezpieczeństwo infrastruktury informatycznej oraz sieci, ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, monitoring i analitykę bezpieczeństwa oraz nadzór nad centrum operacji bezpieczeństwa działające 24/7/365 w jednym z wiodących banków międzynarodowych, obecnym na 60 rynkach. Pracuje w Warszawie i kieruje zespołem ekspertów zlokalizowanych w Singapurze, Malezji, Indiach, Polsce i Wielkiej Brytanii.
Cezary dołączył do grona pracowników Standard Chartered w styczniu 2019 roku. Zanim w marcu 2020 roku rozpoczął pracę na obecnym stanowisku, z sukcesem zbudował zespół ds. przeciwdziałania złośliwemu oprogramowaniu w ramach globalnego pionu bezpieczeństwa technologicznego banku oraz kierował zespołem ds. technologii i innowacji w ramach warszawskiego globalnego centrum usług biznesowych Standard Chartered. Jego wcześniejsze doświadczenie zawodowe obejmuje funkcję Dyrektora ds. Bezpieczeństwa (Chief Security Officer) w banku Millennium oraz kierowanie projektami związanymi z transformacją obszaru bezpieczeństwa dla klientów z Europy Środkowej i innych lokalizacji w Deloitte.
Ma 15-letnie doświadczenie zawodowe w takich obszarach jak zarządzanie bezpieczeństwem, bezpieczeństwo technologiczne, przeciwdziałanie cyberprzestępczości i oszustwom. Jest częstym mówcą na polskich i europejskich konferencjach poświęconych bezpieczeństwu, zasiada w kilku krajowych i międzynarodowych radach programowych i konsultacyjnych. Jako członek McAfee Global Security Council, był strategicznym doradcą zarządu McAfee. Jest współtwórcą i wykładowcą prowadzącym największego programu studiów podyplomowych dla ekspertów w zakresie bezpieczeństwa, realizowanego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest absolwentem kanadyjskiego University of Quebec w Montrealu oraz brytyjskiego Oxford Brookes University.

Agnieszka Ulanowska

Dyrektor Działu Nadzoru Wewnętrznego i Bezpieczeństwa IT, IOD, Noble Funds TFI

Jest doświadczonym ekspertem ds. compliance, nadzoru i bezpieczeństwa informacji, z 20 letnim doświadczeniem w firmach inwestycyjnych/finansowych. Od 2009 r. związana z Noble Funds TFI S.A., w którym odpowiada m.in. za compliance, nadzór, bezpieczeństwo informacji, bezpieczeństwo IT. Wdraża nowe regulacje prawne oraz procesy, dostosowuje procesy wewnętrzne, ocenia ryzyka oraz nadzoruje wykonanie wprowadzonych zmian. Jest członkiem i czynnie uczestniczy w pracach Komitetu Kontroli Ryzyka, Komitetu Zarządzania Kryzysowego, Komitetu ds. Produktów oraz Komitetu ds. Zarządzania Konfliktami Interesów.

Pełni funkcję Dyrektora Działu Nadzoru Wewnętrznego i Bezpieczeństwa IT oraz Inspektora Danych Osobowych.

W latach 2001 r. – 2005 r. pracowała w WARTA TFI S.A. na stanowisku Prawnika (członek Zespołu ds. Kontroli Wewnętrznej – Zastępca Inspektora Nadzoru) oraz w TUiR WARTA S.A., kolejno w Biurze Ochrony Danych Osobowych i Informacji Niejawnych, następnie w Biurze Prawnym Wydziale Ochrony Danych Osobowych i Informacji Niejawnych. Od 2005 r. do 2008 r. pracowała w KBC TFI S.A. na stanowisku Specjalista Prawnik, następnie w Quercus TFI S.A., w którym pełniła funkcję Inspektora Nadzoru oraz wykonywała obowiązki Zastępcy Dyrektora ds. Prawnych.

Posiada wykształcenie wyższe, jest magistrem prawa, absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. W 2016 r. ukończyła studia podyplomowe w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W ramach szkoły średniej ukończyła Techniczne Zakłady Naukowe o specjalności systemy komputerowe.

Posiada certyfikat CDPSE.

Członek Rady Programowej CSO (Cyber Woman Community), członek CSO Council (stowarzyszenie zrzeszające szefów bezpieczeństwa informacji i cyberbezpieczeństwa w firmach i instytucjach działających w Polsce), członek ISACA oraz ISSA.

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o., Rondo ONZ 1 Str, Warsaw, Poland
Specjalizujemy się w kompleksowym programie realizacji wydarzeń, które są efektywnym sposobem budowania relacji z potencjalnymi klientami.

KONTAKT

Weronika Warpas

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.