Kamila Westfalewicz

Security passionate & researcher, (ISC)2
Absolwentka UAM, ITIL Expert, CISM, CISA, ISO27001 LA, OWD, ratownik WOPR, tłumacz, nauczyciel, wykładowca filologii angielskiej, obecnie zgłębiam biologię molekularną i testuję psychobiologię.

Swoją przygodę z IT zaczynałam od przemierzania globu za pomocą IRCa, oraz programowania mikroprocesorów i lutowania układów sterowanych. Po kilkukrotnym spaleniu portów w Atmegach odkryłam, że praca z półprzewodnikami nie jest wcale zerojedynkowa, a silniczki z napędów CD generują przepięcia wymagające diód zaporowych oprócz rezystancji. Dopiero wtedy ruszyło pierwsze sterowane autko.

W międzyczasie zajmowałam się pracą naukową z dziedziny liczb hiperzespolonych oraz racjonalizowaniem algorytmu mnożenia oktonionów, które mogą stać się przydatne w fizyce cząstek elementarnych, supersymetrii i teorii strun jako narzędzie do opisu oddziaływań w 10-cio wymiarowym wszechświecie.

Następnie wygrałam konkurs na stanowisko IT Governance & Security Specialist w grupie Volkswagen, gdzie urzekły mnie hale do produkcji elektroniki Bugatti Veyron. Okazało się, że trzeba przeprowadzić transformację IT i stworzyć globalne IT Shared Services Center z globalnymi procesami IT, zarządzaniem bezpieczeństwem informacji, audytami, certyfikacją ISO, mierzeniem trendów i dojrzałości IT Security.

Po dokonaniu tego każda następna praca, czy to w HPE, DXC, RGP czy ABB obejmowała moje zainteresowanie bezpieczeństwem. Ciekawie jest budować nie tylko strategię, polityki, procesy i usługi bezpieczeństwa, ale też wdrażać je w praktyce, mierzyć i usprawniać – jedną z moich ostatnich pasji był projekt, wdrożenie i prowadzenie usługi vulnerability management dla platform big data w DXC, która przynosiła realne zyski mojemu zespołowi.

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o., Rondo ONZ 1 Str, Warsaw, Poland
Specjalizujemy się w kompleksowym programie realizacji wydarzeń, które są efektywnym sposobem budowania relacji z potencjalnymi klientami.

KONTAKT

Weronika Warpas

+48 570 611 811

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.